דלתות מתרוממות | שער מתרומם | דלת פנלים

התקשרו 09-7947575 לקבלת הצעה או השאירו פרטים

השער המתרומם מתאים להתקנה במקומות בהם אין שטח תמרון גדול ויש לנצל את התקרה או גג המבנה לפתיחתו. הוא מתאים לחניונים פרטיים, למבני תעשייה קלה, חנויות, בתי מלאכה ועוד וניתן להפעילו גם ידנית וכמובן גם באמצעות מערכת חשמלית (שלט, לוח פיקוד, מתג).

דלת זו מורכבת מפנלים בגובה של בין 48-61 ס"מ, המורכבים אחד על השני, החיבור ביניהם נעשה ע"י צירים מיוחדים גם במרכז וגם בצדדים.

הדלת מתרוממת באמצעות כבלי פלדה  באיכות תעופתית המחוברים לתחתית הדלת ע"י תפסניות מיוחדות  ומגיעים עד לתופי כבל מיוחדים המחוברים לציר הראשי מעל הפתח שאליו מחוברים הקפיצים. עובי כבלי הפלדה מחושב בהתאם לגודל ולמשקל הדלת.

הדלת מתרוממת בקלות ע"י מערכת קפיצי פיתול המותקנים על הציר הראשי. קפיצי פיתול מותאמים ומחושבים לאיזון מושלם של הדלת. כך שתוכל לעבוד ידנית גם ללא מנוע.

מומלץ להתאים את מס' מחזורי הפעולה של קפיצי הפיתול בהתאם לתדירות השימוש בדלת. (קפיצי פיתול תעשיתיים אפשר לתכנן עד ל100,000 מחזורים וקפיצי פיתול ביתיים מחושבים ל10,000 מחזורים)

לבטיחות פעילות דלתות מתרוממות קיימים בחברת בי. ג'י. אי. סנדור בע"מ אמצעי בטיחות שונים החל מתפסניות ביטחון למניעת נפילת הדלת בזמן שכבל משתחרר, עיניים אלקטרוניות רגילות, פסי עיניים אלקטרוניות מיוחדים, סף רגיש ועוד.

סוגי דלתות מתרוממות| דלתות פנלים

כל הדלתות המתרוממות ניתנות להפעלה ידנית בזמן תקלה או הפסקת חשמל וכן ניתנים לפתיחה ע"י  שלט רחוק, מערכת סלולארית, גלאי כביש ושאר אמצעי פתיחה.

דלת פנלים מבודדת

דלת פנלים מבודדת

דלת פנלים לא מבודדת למרכזים לוגיסטים

דלת פנלים לא מבודדת למרכזים לוגיסטים

דלתות פנלים מתרוממות במרכז לוגיסטיקה קרגל- לוד

דלתות פנלים מתרוממות במרכז לוגיסטיקה קרגל- לוד

גלרית עבודות

דלת מתרוממת

דלת מתרוממת

דלת מתרוממת

דלת מתרוממת